Telefón

0948 90 33 90

Klimatizácie Šamorín

Dodávkou, montážou a poradenstvom v oblasti chladiacej a klimatizačnej techniky sa zaoberáme už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na dodávku klimatizácii v Šamoríne a jeho blízkom okolí.

Ak máte záujem o dodávku a montáž klimatizácie, je najlepšie nás kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom vhodného zariadenia a ideálneho umiestnenia.

Klimatizácie sú vhodné na chladenie a kúrenie tak v bytoch a rodinných domoch, ako aj v kanceláriách a administratívnych budovách. Ich výhodou je maximálnu účinnosť, tichá a ekologická prevádzka.

Servis klimatizácie v Šamoríne

Vykonávame dodávku a montáž rôznych druhov klimatizácii:

  • spolupracujeme s tými najlepšími výrobcami klimatizácií (Daikin, Toshiba, Samsung, Teknopoint).
  • profesionálnu montáž vykonávajú výhradne naši zamestnanci v Šamoríne a jeho blízkom okolí

S čím Vám vieme pomôcť

Predaj klimatizácií – máte možnosť vybrať si z overených a kvalitnách značiek a modelov.

Montáž klimatizácie do bytu alebo domu v Šamoríne a jeho okolí – objednanú klimatizáciu profesionálne namontujeme do Vášho bytu alebo rodinného domu. Sídlom našej spoločnosti je v Šamoríne ale neobmedzujeme sa s našou ponukou iba na túto lokalitu.

Servis klimatizácií – vykonávame pravidelnú údržbu i havarijný servis. Pravidelná údržba je veľmi dôležitá pre správny a bezpečný chod klimatizácie.

Prinášame Vám veľmi kvalitné zariadenia a profesionálnych pracovníkov, ktorí dokážu klientom poradiť s výberom a vykonať bezproblémovú montáž. Sme tak skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú doma užívať čerstvý a čistý vzduch s teplotou, ktorá je im príjemná, a to po celý rok.

Ak hľadáte tú najvhodnejšiu klimatizáciu pre Váš dom alebo byt, prípadne potrebujete vykonať servis u Vašej existujúcej klimatizácie, neváhajte sa na nás obrátiť. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup, nám umožňujú ponúknuť Vám tie najlepšie služby.

Dovoz v Šamoríne je zdarma. V prípade inej lokality je to na individuálnej dohode so zákazníkom

Akú klimatizáciu Vám odporúčame:

Pripravili sme pre vás najpredávanejšie klimatizácie, ktoré Vám vieme dodať spolu s montážou. Uvedené jednotky sú vhodné na montáž do bytu, rodinného domu, ako aj kancelárie. Výkonnosť klimatizačnej jednotky si vyberte hlavne podľa rozlohy Vášho domu alebo bytu.

Naša spoločnosť zabezpečuje montáž a servis v oblasti Šamorína a jeho blízkeho okolia.

Najobľúbenejšie klimatizačné jednotky :