Telefón

0948 90 33 90

VAILLANT – servis a predaj kotlov v Šamoríne a okolí

Realizujeme predaj a autorizovaný servis kotlov značky Vaillant v Šamoríne, Dunajskej Strede a v okolí Bratislavy.

Hlavnou výhodou plynových a elektrických kotlov Vaillant, je že sa jednoducho servisujú a udržiavajú. Vaillant ponúka širokú škálu plynových kondenzačných kotlov s možnosťou zabudovaného zásobníka teplej vody, teda prietokovým ohrevom, alebo naopak s možnosťou kombinácie kotla a externého zásobníka teplej vody.

Ak máte záujem o dodávku alebo servis kotlu Vaillant, je najlepšie nás kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom vhodného plynového alebo elektrického kotlu vzhľadom na rozmer Vášho domu.

Všetky plynové kondenzačné kotly Vaillant garantujú najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a vysoký výkon potrebný k dokonalému pohodlia vášho domova.

Na všetky naše kondenzačné kotly je tiež možné dohodnúť si predĺženú záruku. Ak je o kotol Vaillant dobré postarané a je pravidelne servisovaný, tak je zaručený bezporuchový chod a dlhoročná životnosť.

S čím Vám vieme pomôcť

ZÁRUČNÝ SERVIS – autorizovaný servis pre plynové a elektrické kotly značky PROTHERM A VAILLANT.

POZÁRUČNÝ SERVIS – zabezpečujeme autorizovaný servis po celú životnosť kotlov uvedených značiek.

MONTÁŽ ZARIADENÍ A UVEDENIE DO PREVÁDZKY – všetky zariadenia Vám naši odborní pracovníci namontujú a sprevádzkujú. Vieme Vám zapojiť vodu, plyn, kúrenie, atď. Vlastníme certifikáty pre pre zapojenie elektrických a plynových kotlov PROTHERM a VAILLANT.

ČISTENIE A REVÍZIA – každoročné čistenie kotla a príprava na zimu.

PREDAJ KOTLOV A NÁHRADNÝCH DIELOV – pomôžeme Vám so správnym výberom vhodného kotla tak aby ste dosiahli maximálnu výhrevnosť (vzhľadom na rozlohu domu) za čo najlepšiu cenu.

Dovoz v Šamoríne je zdarma. V prípade inej lokality je to na individuálnej dohode so zákazníkom

Kotol ako komfortné a ekonomické riešenie do Vášho domu.

Pripravili sme pre vás najpredávanejšie kotly, ktoré Vám vieme dodať spolu s montážou. Uvedené jednotky sú vhodné na montáž hlavne do rodinného domu. Výkonnosť kotlu si vyberte hlavne podľa rozlohy Vášho domu alebo bytu.

Naša spoločnosť zabezpečuje montáž a servis v oblasti Šamorína a jeho blízkeho okolia.