Telefón

0948 90 33 90

Klimatizácie Šamorín

Dodávkou, montážou a poradenstvom v oblasti chladiacej a klimatizačnej techniky sa zaoberáme už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na dodávku najmä v Šamoríne a jeho bizkom okolí. Klimatizácie sú určené pre rodinné domy, kancelárie a priemyselné objekty.

Ak máte záujem o dodávku a montáž klimatizácie, je najlepšie nás kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom vhodného zariadenia a ideálneho umiestnenia.

Klimatizácia slúži na úpravu vzduchu a stala sa štandardom moderného bývania. Vykonávame dodávku a montáž rôznych druhov (split, multi-split, VRV …) a značiek (Daikin, Toshiba, Samsung…). Montáž vykonávajú výhradne naši zamestnanci. Ponúkame iba kvalitné a preverené produkty. Klimatizácie sú vhodné na chladenie a kúrenie tak v bytoch a rodinných domoch, ako aj v kanceláriách a administratívnych budovách. Ich výhodou je maximálnu účinnosť, tichá a ekologická prevádzka.

S čím Vám vieme pomôcť

Predaj klimatizácií – máte možnosť vyberať z niekoľkých značiek a modelov. S výberom Vám veľmi radi poradíme.

Montáž klimatizácie do bytu Praha – Vami zakúpenú klimatizáciu profesionálne namontujeme do Vášho bytu, či domu. Hoci je sídlom našej firmy hlavné mesto, neobmedzujeme sa s našou ponukou iba na túto lokalitu.

Servis klimatizácií – vykonávame pravidelnú údržbu i havarijný servis. Pravidelná údržba je veľmi dôležitá pre správny a bezpečný chod klimatizácie.

Predaj a montáž klimatizácií Praha Vám prináša veľmi kvalitné zariadenia a profesionálnych pracovníkov, ktorí dokážu klientom poradiť s výberom a vykonať bezproblémovú montáž. Bytová klimatizácia Praha je tak skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú doma užívať čerstvý a čistý vzduch s teplotou, ktorá je im príjemná, a to po celý rok. Či už hľadáte klimatizácie predaj a vyberáte tú najvhodnejšiu klimatizáciu pre Váš dom, či byt, alebo potrebujete vykonať servis u Vašej existujúcej klimatizácie, neváhajte sa na nás obrátiť. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup, nám umožňujú ponúknuť Vám tie najlepšie služby.

Pripravili sme pre vás najpredávanejšie klimatizácie spolu s montážou.
Uvedené klimatizácie sú vhodné na montáž do bytu, rodinného domu, ako aj kancelárie.

Naša spoločnosť zabezpečuje montáž a servis v oblasti celého západného Slovenska.

Najobľúbenejšie klimátizácie :