• Mitsubishi MSZ LN   Diamond - prémiová nástenná jednotka - Prírodná biela
  • Mitsubishi MSZ LN   Diamond - prémiová nástenná jednotka - Prírodná biela

Mitsubishi MSZ LN Diamond - prémiová nástenná jednotka - Prírodná biela

Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam - prírodnej bielej, perleťovej bielej, onyxovo čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého in

  • 2 414,00€

  • Bez DPH: 2 011,67€
Doručíme do 5 dní
Nakúpte nad 200 € a máte dopravu zdarma.

Potrebujete poradit s výberom?
Odborné poradenstvo: +421 123 546 789

Možnosť ovládania aj cez Wi-Fi. Jednotka je štandardne vybavená Wi-Fi adaptérom. Všetky jej funkcie môžete ovládať na diaľku cez aplikáciu prostredníctvom smartphone, PC, alebo tabletu, aplikácia MELCloud®

3D i-see senzor 3D i-see senzor je vysoko presný snímač, ktorý môže detekovať prítomnosť človeka na základe teplotných rozdielov v miestnosti. Týmto môže upraviť výkon jednotky na základe nastavených požiadaviek.

Vysokoefektívny filter Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam - prírodnej bielej, perleťovej bielej, onyxovo čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru. Externý plazmový filter vzduchu Plasma Quad Connect je účinný proti SARS-CoV-2, vírusom, baktériám, jemným časticiam PM2,5 a prachu. Je štandardne zabudovaný v jednotke.

Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam - prírodnej bielej, perleťovej bielej, onyxovo čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru.

3D senzor na detekciu ľudí

Týždenný časovač 

Možnosť ovládania cez Wi-Fi - zabudované 

Plasma Quad Filter 

Možnosť napojiť na VRF cez LEV kit 

Možnosť zvoliť nástenný ovládač 

Silent mode - tichý nočný režim

Horizontálne aj vertikálne nastavenie lamiel

Automatický reštart pri výpadku prúdu

Autodiagnostika poruchy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!