tepelne-cerpadlo-samorin

Tepelné čerpadlá Šamorín

V tejto časti sa viac dozviete o tepelných čerpadlách. Ponúkame Vám nielen ich predaj, ale aj montáž v Šamoríne a jeho blízkom okolí. Tepelné čerpadlá sa najčastejšie používajú ako alternatívny zdroj vykurovania alebo ohrevu vody. Tepelným čerpadlom je možné ušetriť až 75 % ročných nákladov na vykurovanie. Ponúkame Vám tepelné čerpadlá v prevedeniach vzduch vzduch a vzduch voda. V našej ponuke máme tepelné čerpadlá od preverených dodávateľov a značiek, ako je Midea, Panasonic, Vaillant a Viessmann. Pre objednávky v Šamoríne máme pre našich zákazníkov cenu dopravy zdarma. Odporúčané tepelné čerpadlá nájdete na našom eshope. V prípade záujmu Vám môžeme nájsť ideálne riešenie pre Váš dom aj osobne na našej prevádzke, ktorá sa nachádza na ul. Veterná 1, Šamorín. Našim zákazníkom zabezpečujeme nasledovné služby:

  • Získanie dotácie Zelená domácnostiam až do výšky 4370€
  • Záručná doba 24 mesiacov
  • Odborná montáž Tepelného čerpadla
  • Autorizovaný servis 
  • Pozrite si referencie nižšie

Montáž tepelného čerpadla v okolí Šamorína

Montáž tepelného čerpadla: Panasonic Aquarea High Performance SDC16H9E8

Mesto: Dunajská Lužná

Cena zariadenia: 9840 € s DPH

Získaná štátna dotácia: 3800 €

Cena po odrátaní štátnej dotácie 6040 € s DPH

Zima už nespôsobí nepríjemnosti ani obyvateľom rodinného domu v Dunajskej Lužnej. 

Rekonštrukcia vykurovania ,kde sa vymenilo staré tepelné čerpadlo za nové tepelné čerpadlo Panasonic. Potrubné rozvody sa poprepájali tak, aby bolo fungovanie kotolne absolútne bezúdržbové, vytvorila sa nová regulácia systému. 

Dúfame, že spokojnosť zákazníka bude pretrvávať dlhé roky a ďakujeme mu pekne za recenziu, ktorá je dostupná na Google, citujem : "Veľká spokojnosť s celým procesom realizácie od prvého kontaktu po inštaláciu a spustenie tepelného čerpadla (TČ) do prevádzky. Personál bol vždy ústretový a pri konzultáciách mal viacero dobrých nápadov. Postarali sa aj o formality súvisiace so štátnou dotáciou. TČ zatiaľ (6 týždňov) funguje ako hodinky."


Viac informácií zistite na +421 948 90 33 90
tepelne-cerpadlo-samorin


Bezplatná cenová kalkulácia do 48 hodín


Ak máte k dispozícií, poskytnite nám prosím pôdorys rodinného domu / bytu, prípade iné podklady súvisiace s Vašim dopytom.
Nahrať prílohy

Odoslať správu