tepelne-cerpadla-dunajska-streda

Tepelné čerpadlá Dunajská Streda

Ponúkame Vám nielen ich predaj, ale aj montáž v Dunajskej Strede a jej blízkom okolí. Tepelné čerpadlá sa najčastejšie používajú ako alternatívny zdroj vykurovania alebo ohrevu vody. Tepelné čerpadlá su vhodná investícia do obnoviteľných zdrojov energie, ktoré sú bezúdržbové, ekonomické, bezpečné pre členov domácnosti a šetrné k životnému prostrediu.  V našej ponuke nájdete tepelné čerpadlá v prevedeniach vzduch vzduch a vzduch voda. V našej ponuke máme tepelné čerpadlá od preverených dodávateľov a značiek, ako je MideaPanasonicVaillant Viessmann.   Odporúčané tepelné čerpadlá nájdete na našom eshope. Pre objednávky v Dunajskej Strede máme pre našich zákazníkov cenu dopravy zdarma. V prípade záujmu s Vám môžeme nájsť ideálne riešenie pre Váš dom aj osobne na našej prevádzke. 

  • Získanie dotácie Zelená domácnostiam až do výšky 4370€
  • Záručná doba 24 mesiacov
  • Odborná montáž Tepelného čerpadla
  • Autorizovaný servis 
  • Pozrite si referencie nižšie


Montáž tepelného čerpadla v okolí Dunajskej Strede

Montáž tepelného čerpadla: Panasonic Aquarea High Performance SDC16H9E8 + WH-UD16HE8

Mesto: Dunajská Lužná

Cena zariadenia: 9840 € s DPH

Získaná štátna dotácia: 3800 €

Cena po odrátaní štátnej dotácie 6040 € s DPH

Zima už nespôsobí nepríjemnosti ani obyvateľom rodinného domu v Dunajskej Lužnej. 

Rekonštrukcia vykurovania ,kde sa vymenilo staré tepelné čerpadlo za nové tepelné čerpadlo Panasonic. Potrubné rozvody sa poprepájali tak, aby bolo fungovanie kotolne absolútne bezúdržbové, vytvorila sa nová regulácia systému. 

Dúfame, že spokojnosť zákazníka bude pretrvávať dlhé roky a ďakujeme mu pekne za recenziu, ktorá je dostupná na Google, citujem : "Veľká spokojnosť s celým procesom realizácie od prvého kontaktu po inštaláciu a spustenie tepelného čerpadla (TČ) do prevádzky. Personál bol vždy ústretový a pri konzultáciách mal viacero dobrých nápadov. Postarali sa aj o formality súvisiace so štátnou dotáciou. TČ zatiaľ (6 týždňov) funguje ako hodinky."


tepelne-cerpadla-dunajska-streda-2
tepelne-cerpadla-dunajska-streda

Montáž tepelného čerpadla: MHC-V6W/D2N8-BE30

Mesto: Vojka nad Dunajom

Cena zariadenia: 3746,40 € s DPH

Získaná štátna dotácia: 2660 €

Cena po odrátaní štátnej dotácie 1 086€ s DPH

Inštalácia 2 ks tepelných čerpadiel Midea monoblok MHC-V6W/D2N8-BE30 do susediacich rodinných domov. Ako bivalencia poslúži integrovaná elektrická špirála s výkonom 3 kW. Jedná sa o nízkoenergetické rodinné domy s úžitkovou plochou 90 m2. V rodinných domoch je inštalované podlahové vykurovanie, ohrev TÚV bude prebiehať prostredníctvom zásobníka s dvojitým výmenníkom s objemom 250l, ktorý zabezpečí užívateľom dostatok teplej vody a jej následný rýchly dohrev.Bezplatná cenová kalkulácia do 48 hodín


Ak máte k dispozícií, poskytnite nám prosím pôdorys rodinného domu / bytu, prípade iné podklady súvisiace s Vašim dopytom.
Nahrať prílohy

Odoslať správu