Vykonávame autorizovaný servis a predaj kotlov značky PROTHERM v Šamoríne, Dunajskej Strede a v okolí Bratislavy.

Na základe dlhoročnej praxe môžeme potvrdiť, že plynové a elektrické kotly PROTHERM sa jednoducho servisujú a udržiavajú. Ak je o kotol dobré postarané a je pravidelne servisovaný, tak máte zaručený bezporuchový chod a dlhoročnú životnosť.

Ak máte záujem o dodávku alebo servis kotlu Protherm, je najlepšie nás kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom vhodného plynového alebo elektrického kotla vzhľadom na rozmer Vášho domu.

Dlhodobo spolupracujeme s výrobcami kotlov a na základe našich skúseností Vám vieme odporučiť ten najlepší kotol pre rodinný dom. Najlepšie recenzie od našich zákazníkov máme práve na značku PROTHERM. Tento výrobca ponúka vysoko kvalitné elektrické a plynové kotly na výborné ceny.

S čím Vám vieme pomôcť

Plynové kotly PROTHERM Vám zabezpečia kúrenie a prípravu teplej vody – je to komfortné a ekonomické riešenie do Vášho domu.

ZÁRUČNÝ SERVIS – autorizovaný servis pre plynové a elektrické kotly značky PROTHERM A VAILLANT.

POZÁRUČNÝ SERVIS – zabezpečujeme autorizovaný servis po celú životnosť kotlov uvedených značiek.

MONTÁŽ ZARIADENÍ A UVEDENIE DO PREVÁDZKY – všetky zariadenia Vám naši odborní pracovníci namontujú a sprevádzkujú. Vieme Vám zapojiť vodu, plyn, kúrenie, atď. Vlastníme certifikáty pre pre zapojenie elektrických a plynových kotlov PROTHERM a VAILLANT.

ČISTENIE A REVÍZIA – každoročné čistenie kotla a príprava na zimu.

PREDAJ KOTLOV A NÁHRADNÝCH DIELOV – pomôžeme Vám so správnym výberom vhodného kotla, tak aby ste dosiahli maximálnu výhrevnosť (vzhľadom na rozlohu domu) za čo najlepšiu cenu.

Dovoz v Šamoríne je zdarma. V prípade inej lokality je to na individuálnej dohode so zákazníkom

Kotol ako komfortné a ekonomické riešenie do Vášho domu.

Pripravili sme pre vás najpredávanejšie kotly, ktoré Vám vieme dodať aj spolu s montážou. Uvedené jednotky sú vhodné na montáž hlavne do rodinného domu. Výkonnosť kotlu si vyberte hlavne podľa rozlohy Vášho domu alebo bytu.

Naša spoločnosť zabezpečuje montáž a servis v oblasti Šamorína a jeho blízkeho okolia.

Bezplatná cenová kalkulácia do 48 hodín


Ak máte k dispozícií, poskytnite nám prosím pôdorys rodinného domu / bytu, prípade iné podklady súvisiace s Vašim dopytom.
Nahrať prílohy

Odoslať správu