• MIDEA SPLIT MHA-V10W/D2N8-B
  • MIDEA SPLIT MHA-V10W/D2N8-B

MIDEA SPLIT MHA-V10W/D2N8-B

Základná výška dotácie z programu "Zelená domácnostiam": 3420€
Jednofázové tepelné čerpadlo Midea s integrovaným záložným ohrevom cez elektrickú špirálu s výkonom 3 kW. Vykurovanie do vonkajšej teploty až do -25 °C. Ovládanie na diaľku cez Wi-Fi a ohrev vaničky kondenzátu je v cene zariadenia.

  • 4 419,60€

  • Bez DPH: 3 683,00€
Doručíme do 5 dní
Nakúpte nad 200 € a máte dopravu zdarma.

Potrebujete poradit s výberom?
Odborné poradenstvo: +421 123 546 789

Tepelné čerpadlo Midea je vhodné pre nové nízkoenergetické domácnosti aj rekonštrukcie


VYKUROVANIE AŽ DO VONKAJŠEJ TEPLOTY -25 ° C
Tepelné čerpadlo Midea M-Thermal udržuje optimálnu prevádzku aj v prípade, že vonkajšia teplota dosiahne -25 ° C. Vďaka tomu si môžete byť istí, že ani v chladnej zime nebudete odrezaní od zdroja tepla.


INTEGROVANÁ ELEKTRICKÁ ŠPIRÁLA
Zariadenie je štandardne vybavené prídavnou elektrickou špirálou, ktorá sa vzopne pri výraznom poklese vonkajšej teploty, ak je účinnosť tepelného čerpadla nedostatočná,. Všetky prístroje zo série Split, ako aj zo série Mono (okrem modelov: 18.0, 22.0, 26.0 a 30.0 kW) sú vybavené prídavným ohrievačom. Použitie dohrevu je voliteľné v menu zariadenia.


NÍZKA HLUČNOSŤ
Konštrukcia vonkajšej jednotky potrebuje na svoju činnosť len jediný ventilátor (s účinnosťou až do 16,0 kW). Tým znižujeme hladinu emitovaného hluku pri zachovaní vysokej účinnosti. Ako výrobca dosiahol hlučnosť len 35 dB si môžete pozrieť vo videu : INTEGROVANÝ ZÁSOBNÍK TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY
Jednou zo základných funkcií tepelného čerpadla je príprava teplej úžitkovej vody. Maximálna teplota TÚV je až 65 ° C. Stabilný prísun teplej vody je zaručený aj pri vonkajšej teplote -25 °C.


KOMPAKTNÉ ROZMERY
Najkompaktnejší hydraulický modul na trhu - so svojou hĺbkou iba 270 mm - je ideálnou alternatívou do každej technickej miestnosti. 


ĽAHKÁ A RÝCHLA AKTUALIZÁCIA
Základná doska hydromodulu je vybavená USB rozhraním. Tento modul umožňuje rýchlu aktualizáciu softvéru. Okrem toho umožňuje prenos nastavení medzi káblovými ovládačmi, čo výrazne skracuje čas inštalácie.


PROTIMRAZOVÁ OCHRANA
Funkcia Anti-freeze chráni hydraulické časti tepelného čerpadla pred zamrznutím a prispieva k dlhej životnosti zariadenia. Anti-freeze je program s najvyššou prioritou v porovnaní s inými programami. Výnimkou je funkcia testovania výkonu.PRESNE REGULOVANÝ SYSTÉM- VYSOKÁ ENERGETIC. ÚČINNOSŤ
Kompresory, ventilátory a čerpadlá vo všetkých jednotkách sú vybavené jednosmernými DC motormi, ktoré umožňujú presnú reguláciu otáčok a využívajú iba energiu potrebnú na skutočnú požadovanú prevádzku.


DEZINFEKCIA ZÁSOBNÍKA
Prirodzeným životným prostredím baktérií Legionelly je voda. Rozmnoženie týchto baktérií predstavujú hrozbu pre ľudské zdravie. Tepelné čerpadlo M-Thermal má funkciu automatickej dezinfekcie zásobníka, ktorá zabíja všetky baktérie Legionella zohrievaním vody v zásobníku až na 65 - 70 ° C.


VARIABILNÁ EKVITERMICKÁ REGULÁCIA
K dispozícii je celkom 32 teplotných kriviek a jedna voliteľná vykurovacia krivka. Keď vyberiete krivku, jednotka automaticky upraví teplotu výstupnej vody podľa vonkajšej teploty, čím zabezpečí inteligentné riadenie.


FUNKCIA SMART GRID
Tepelné čerpadlá Midea M-Thermal nesú označenie SG Ready. To znamená, že zariadenie je určené na spoluprácu s novou „inteligentnou energetickou sieťou“. Energiu spotrebovanú systémom je možné nastaviť automaticky podľa dodávateľských taríf, čo umožňuje výrazne znížiť spotrebu energie.


VYSOKÁ ÚČINNOSŤ
Tepelné čerpadlá Midea M-Thermal sú efektívne zariadenia v energetickej triede A+++. Používaním týchto zariadení šetríte peniaze a zároveň chránite životné prostredie. / Efektívne vykurovanie pri plnom výkone až do -10 ° C / Pracovný rozsah kúrenia do -25°C až 43°C / Maximálna teplota vody na výstupe 65 ° C / Maximálna tepelná účinnosť COP 5,20 / Sezónna tepelná účinnosť 4,80Technické vlastnosti


Technické vlastnosti tepelného čerpadla
Vykurovací výkon 10 kW
Chladiaci výkon 8,2kW
SCOP 5,19
SEER 5,98
Elektrická špirála 3 kW
Elektrické napätie 230V- 1 fáza


Na stiahnutie


Názov
Technický list
Užívateľský manuál
WiFi aplikácia na ovládanie tč
Technické vlastnosti tepelného čerpadla
Vykurovací výkon 10 kW
Chladiaci výkon 8,2kW
SCOP 5,19
SEER 5,98
Elektrická špirála 3 kW
Elektrické napätie 230V- 1 fáza

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!